Архітектура

Звичайно, будівельний проект це складна система, що включає в себе дизайн і технології, комунікації та будівельні конструкції. Однак однією з основоположних складових процесу створення нової будівлі є архітектурна частина проекту. Архітектор в проекті це мало не єдина людина, що знає про будівлю практично все. Всі технологічні , комунікаційні , конструктивні рішення спрямовані завжди лише на те, щоб вирішити основну, архітектурну задачу, поставлену архітектором будівлі.

Як лікар знає організм свого пацієнта, так архітектор з першої лопати землі і до останньої краплі фарби на фасаді знає свій будинок. На будь-якому етапі наші архітектори здійснюють контроль за проведенням будівельних, монтажних і оздоблювальних робіт .
Потрібно також сказати, що архітектор по суті своїй представляє інтереси замовника. Він стежить за тим, щоб всі технології були дотримані, підібрані правильні матеріали. Точно і в строк зібрані конструкції. Правильно змонтовані комунікаційні компоненти проекту. Будь-яке відхилення від проекту найсерйознішим чином аналізується нашими фахівцями і узгоджується із замовниками.

Архітектор, створивши об'єкт, покращує, модернізує, спрощує і допрацьовує конструкцію так, щоб найвимогливіший замовник залишився задоволений новим, створеним ним і компанією «Український Холдинг Будівельних Проектів » об'єктом .
Повний супровід архітектором процесу від генерації ідеї до початку експлуатації будівлі дозволяє дотримати головну лінію будівництва, основну ідею проекту і добитися максимальної якості на всіх етапах будівельних робіт. Довіряючи нашим архітекторам, замовники надають можливість максимально повно представити їх інтереси в процесі зведення нової будівлі. Архітектор в даному випадку можна порівняти тільки з адвокатом замовника, зірко спостерігає за ходом будівництва та готовим у будь-який момент втрутитися, щоб запобігти небажані наслідки, викликані якими або порушеннями або неузгодженістю. Хоча створюючи об'єкти разом з нами, Ви навряд чи зіткнетеся з неузгодженістю - наш механізм налагоджений як механізм швейцарського годинника. Проте повний контроль за процесом дозволить бути впевненим у якості виробленої продукції.

Можете бути абсолютно впевнені - наші архітектори зацікавлені представляти в процесі реалізації проекту саме Ваші інтереси !