Cлабкострумні мережі

У відповідності з підрозділом електричних мереж за величиною напруги, мережами низької напруги називаються внутрішні електричні мережі будинку, що характеризуються рівнем напруги до 1000В. До цих мереж можна віднести побутові електричні мережі будинку і електричні системи управління всіма технічними елементами будівлі. Так мережі малої напруги підведені наприклад до систем управління світлом, затемнення вікон, системам управління побутовими приладами на кухні. Всі системи, що керовані і живляться побутовою електрикою в житлових будинках, офісах, складських приміщеннях, підключені до єдиної мережі малого напруги даної будівлі. Це говорить про розгалуженість, а значить і про складність такого роду систем. Наші фахівці вже на етапі проектування продумають системи, що живлять будівлі, і допоможуть об'єднати в єдину систему зовнішні і внутрішні електричні мережі.

Мережі низької напруги використовуються в основному в житлових будинках та адміністративних будівлях, в умовах використання їх непрофесіоналами, саме тому проведення подібних мереж вимагає дотримання особливих правил безпеки. Багаторівневі системи захисту від короткого замикання і постійний контроль з боку наших фахівців допоможуть виключити надалі неприємності при використанні електрики. Широкий вибір комплектуючих, що включають в себе крім кабельної продукції вимикачі, перемикачі, розподільні щити, розетки, дозволить задовольнити найширші запити замовників і за найостаннішими технологіями побудувати економічну модель споживання електрики.

«Український Холдинг Будівельних Проектів» виконує всі роботи з проведення в будинках мереж низької напруги, використовуючи найсучасніші, перевірені і якісні матеріали, новітні і традиційні технології, а також використовує для роботи саме надійне, точне і сучасне будівельне, монтажне і контролююче обладнання. Інтеграція мереж низької напруги з іншими інженерними внутрішніми мережами також проходить на найвищому технічному рівні.
Наші фахівці проведуть всі роботи, пов'язані з мережами низької напруги, на найвищому технічному рівні з урахуванням побажань замовника і національними нормами, технічними стандартами і з наданням всієї супровідної технічної документації.