Діяльність

«Український Холдинг Будівельних Проектів» є однією з провідних компаній на будівельному ринку не тільки України, а й Росії, Казахстану та інших країн, котрі активно розвиваються в будівельному секторі. Наша компанія накопичила величезний досвід у питаннях проектування, спорудження та експлуатації будівельних об'єктів найрізноманітніших напрямків господарювання. Разом з житловими будинками ми зводимо торгові комплекси та складські приміщення, заводські корпуси та розважальні об'єкти. Всі наші роботи ведуться відповідно до державних і міжнародних стандартів.

Ми надаємо комплексні послуги, розробляючи спочатку ідею, проектуючи об'єкт, після втілюючи ідею в камені, бетоні, склі та металі і згодом супроводжуємо побудований і введений в експлуатацію об'єкт. Наша компанія здійснює суворий контроль якості не тільки будівництва а й матеріалів, застосовуваних у зведенні об'єкта.

Розвиток і постійна модернізація, чітке дотримання правил і норм будівництва, а також застосування найновіших технологій робить нашу компанію справді надійним партнером в будівельному бізнесі.