Електромонтажні роботи

«Український Холдинг Будівельних Проектів» приділяє величезну увагу якості проведення електромонтажних робіт. Вже на етапі проектування електромонтажні роботи виділені в особливу групу робіт і проводяться під постійним контролем фахівців. Вибір правильної кабельної бази і всіх супутніх пристроїв проводиться нами відповідно до потреб замовників, але незмінно в рамках гостів і стандартів.
В основні електромонтажні роботи входять:

  • підбір кабельної продукції відповідно до електротехнічними параметрами;
  • підбір утримує систем з урахуванням матеріалів несучих конструкцій;
  • підведення зовнішніх електричних мереж;
  • установка та підключення розподільної техніки і лічильників;
  • прокладання та монтаж кабель-каналів;
  • укладання кабелів;
  • установка систем управління електричними мережами;
  • всі види монтажних робіт, штроблення, установка додаткових конструкцій для проведення електромонтажних робіт.

Крім основних електромонтажних робіт ми прокладаємо проводку і установку інших слабкострумових систем і мереж. Сьогодні на передній план будівельних нововведень виходять комп'ютерні мережі, інтернет мережі, телефонні та телевізійні системи. Потрібно врахувати, що в системах «розумний дім» значно більший спектр обладнання керується електричними сигналами. Відповідно, електричні мережі підводяться сьогодні до зовнішніх систем «жалюзі» і вікон, до дверей, кухонного та іншого обладнання, до гаражних воріт, замків і систем сигналізації.
Можна сміливо сказати, що сьогодні практично не залишилося в будівельному процесі напрямків, які не зачіпають електромонтажні роботи. Поряд з іншими системами та мережами сучасного будівельного об'єкта електросистеми та електромонтажні роботи грають якщо не вирішальну, то одну з найважливіших ролей.
Для промислових будівель наші фахівці оберуть найбільш оптимальні технічні рішення. Наші рішення базуються на солідному досвіді наших фахівців в електромонтажних роботах. Розподіл електрики в мережах середньої та малої напруги дозволить економно і грамотно використовувати надалі енергоресурси. Від правильно проведених електромонтажних робіт буде надалі залежати ефективність використання зведеного будівельного об'єкта.