Фасадні та декоративні роботи

Зовнішній вигляд будівлі, її презентабельність, гармонійність, інтеграція у зовнішній ландшафт відіграє важливу роль. «Українським Холдингом Будівельних Проектів» проводяться всі підготовчі роботи і надалі, безпосередньо перед завершенням будівництва здійснюються необхідні декоративні роботи з придбання будівлею гідного зовнішнього вигляду. Наші фахівці вже на етапі проектування нового об'єкта зможуть запропонувати Вам оптимальні сучасні дизайнерські рішення. Це можуть бути як новітні трендові рішення в стилі модерн, так і стилізації під певні стилі та епохи. Природно, нашими фахівцями буде проаналізовано оточення майбутнього об'єкта і знайдено найоптимальніше зовнішнє рішення відповідно до трьома основними факторами при вирішенні дизайнерських та оздоблювальних фасадних завдань:

  • Побажання замовника;
  • Гармонійне вписування в навколишній ландшафт;
  • Сучасні тренди і технічні рішення в фасадному дизайні та архітектурі.

Ми використовуємо як найновіші, революційні, так і традиційні, вже перевірені матеріали і рішення для отримання максимального зовнішнього ефекту. Краса і гармонія в наших рішеннях сусідить з практичністю і економічністю. Ми зможемо запропонувати Вам оригінальні проекти дизайну , при цьому дотримуючись бюджетну складову проекту.

Фасадні та оздоблювальні роботи, проведені «Українським Холдингом Будівельних Проектів», завжди відрізняються високою якістю виконання, естетичним зовнішнім виглядом, оригінальністю в поєднанні з класичною архітектурною красою. Наші фахівці зможуть досягти максимального ефекту використовуючи мінімальні кошти. Враховуючи наш багаторічний досвід, ми в повному обсязі передбачимо кліматичні, національні, історичні особливості регіону, де буде реалізований новий проект і впишемо всі ці складові в зовнішній вигляд будівлі.

Ніяких додаткових доробок після роботи «Українського Холдингу Будівельних Проектів» не буде потрібно. Ми повною мірою вирішимо всі дизайнерські, архітектурні, мистецькі та практичні завдання, пов'язані з дизайном як фасаду, так і всього будинку в цілому.

Ви залишитеся задоволені нашою з Вами спільною творчістю!