Газорозподільче обладнання

Системи з підвищеним рівнем небезпеки - газорозподільні системи - також є частиною зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж сучасного будівельного об'єкта. Газові системи використовуються в основному для виробництва тепла безпосередньо на місці. Таким чином значно знижується тепловтрата при передачі на великі відстані. Газове опалення досі є основним у сучасному світі.

Обслуговування газорозподільних систем вимагає не тільки великої акуратності, але й спеціальної підготовки.
«Український Холдинг Будівельних Проектів» сертифікований на ринку будівництва та подальшого обслуговування газорозподільних систем. У нас є всі необхідні ліцензії для проведення робіт з прокладання газових мереж і підключення їх к центральним газовим розподільникам. Наші фахівці проведуть комплекс необхідних робіт з планування газових мереж. При плануванні враховуються обсяги споживання газу, кліматичні умови а також новітні досягнення в газовій галузі. Ми пропонуємо замовнику кращі зразки вітчизняного та імпортного обладнання для газових систем.

Далі на етапі будівництва буде змонтована газова мережа у складі санітарно- технічної системи будівлі. Особлива увага приділяється тут якості труб, розподільників і щільності з'єднання. Крім того, ще до введення в експлуатацію вся мережа буде детально протестована для виключення витоку газу та виникнення надзвичайних ситуацій.

У подальшому, після введення будівлі в експлуатацію наші фахівці готові проводити весь спектр обслуговуючих та експлуатаційних послуг. Всі роботи з обслуговування газорозподільного обладнання та газових мереж проводять сертифіковані фахівці у відповідності зі строгими нормативами і технікою безпеки з використанням найсучасніших засобів діагностики і обслуговування. Ми гарантуємо дотримання технологій на всіх етапах від проектування до обслуговування.
«Український Холдинг Будівельних Проектів» - це надійний і вигідний партнер в питаннях експлуатації та обслуговування газових систем, зокрема і всього спектра інженерних мереж і систем в цілому.

Звертайтеся до нас, і ми проконсультуємо вас з питань обслуговування газорозподільного устаткування і газових систем в цілому.