Генпідряд

Оскільки ми пропонуємо повний спектр послуг, пов'язаний з розробкою, плануванням, будівництвом і експлуатацією будівельного об'єкта, серед іншого ми пропонуємо здійснення генерального підряду.

Генеральний підряд, як такий, це єдиний комплекс планових, будівельних, монтажних, пускових і забезпечуючих робіт, здійснюваний одним єдиним підрядником. Це означає, що залучення до будівництва додаткових спеціалізованих компаній і фірм не тягне за собою поділ відповідальності. Генеральний підрядник приймає всі ризики і повноту відповідальності, пов'язану з термінами постачання матеріалів, термінами виконання робіт, якістю виконання робіт і ще з цілою низкою параметрів сучасного будівництва.

Ми візьмемо на себе всю роботу з координації дій різних будівельних підрозділів і служб, скоординуємо етапи робіт і терміни їх виконання, вчасно поставимо всі необхідні матеріали та обладнання, здійснимо повну взаємодію на будівельному майданчику.
Результатом такої роботи як правило стає безперебійний стрункий процес, що у свою чергу сильно економить кошти і збільшує швидкість виконання проекту.
Генпідряд - це серйозна відповідальність, і ми, перш ніж почали пропонувати цю послугу, довгий час напрацьовували репутацію. Сьогодні «Український Холдинг Будівельних Проектів» є провідним фахівцем у наданні цього виду послуги.

Природно, велику частину проекту «Український Холдинг Будівельних Проектів» може виконати власними силами. У цьому випадку відповідальність за виконані роботи лежить на нашій компанії і без генерального підряду. Однак ми приймаємо і спеціальні види робіт, які виконують додатково найняті субпідрядники.
У цьому випадку наша компанія здійснює постійний контроль виконання робіт. Дотримання термінів, кошторисів та якості залишається в нашому віданні. Ми можемо покластися на наших субпідрядників, оскільки «Український Холдинг Будівельних Проектів» має цілий ряд перевірених партнерів і працює тільки з професіоналами, що добре зарекомендували себе в будівельному бізнесі.

Якщо генпідряд здійснює «Український Холдинг Будівельних Проектів», то Вам немає про що турбуватися. Ми неодмінно виконаємо проект з урахуванням всіх норм і стандартів, якісно, недорого і в строк!