Інжинерно-консультаційні послуги

У рамках підготовки до впровадження в життя нового будівельного проекту і надалі при реалізації проекту, «Український Холдинг Будівельних Проектів» надає компанії-замовнику цілий ряд інженерно-консультаційних послуг:
Спочатку ми, використовуючи вже накопичений багатий досвід і виходячи з попереднього інвестиційного проекту, можемо провести попередню оцінку здійсненності проекту. Ми не вплутуємося в авантюри - всі проекти, які виконує наша компанія, ретельно прораховані й обгрунтовані. На цьому етапі попередній аналіз може вберегти від непродуманих інвестицій і капіталовкладень. Подібна оцінка необхідна, якщо мова йде про оцінку інвестиційної цінності проекту.

Наша компанія йде на крок вперед і при реалізації проекту може розробити концепцію подальшого розвитку ділянки або району будівництва. Ми заздалегідь продумуємо можливий подальший розвиток, щоб мінімізувати витрати на перенесення або додаткові роботи на зовнішніх інженерних мережах. Вже на етапі першого будівництва на ділянці ми можемо підготувати план розвитку і відповідно до цього плану проводити зовнішні комунікації, оскільки згодом ці роботи коштуватимуть значно дорожче.
Якщо у Вас вже є проект, ми можемо здійснити технічний аналіз проекту. Це дозволить Вам зберегти ідею, але внести необхідні технічні корективи, виходячи з нашого солідного досвіду. Технічний аналіз дозволить ще до етапу будівництва виявити недоліки, прорахунки і просто не найвдаліші технічні рішення у Вашому будівельному проекті. Звертайтеся до нас і Ви будете застраховані від неприємних несподіванок у процесі і по закінченні будівництва.

Однією з послуг в рамках інженерно-консультаційних послуг є вартісний інжиніринг. Це аналіз розмірів капіталовкладень в будівництво з урахуванням ефективності будівництва і вибору матеріалів і технічних рішень. Завданням є максимально точна оцінка вартості майбутнього об'єкта, аналіз можливих видатків і витрат, і створення повної кошторисної документації по планованому об'єкту.

Таким чином, послуги, що надаються «Українським Холдингом Будівельних Проектів» включають в себе всі види і типи консультацій. Звертайтеся до нас і Ви отримаєте повну фінансову і технічну картину за Вашим проектом.