Ландшафтний дизайн

При проектуванні нових будівель чимало уваги приділяється зовнішній обробці та благоустрою території навколо будівлі. Іноді правильне і продумане використання прилеглої території дозволяє багаторазово збільшити інтерес до нового будівельного об'єкту. Наші фахівці надають велике значення цій частині будівельного проекту.

Зручне розташування входу в будівлю, дитячі майданчики, лавки, сквери і парки, невеликі водойми і зони відпочинку, озеленені території, парковки і під'їзди до будівлі - усе це становить зовнішню інфраструктуру нового об'єкта і об'єднується під поняттям - ландшафтний дизайн.

З урахуванням функцій нового об'єкта фахівці «Українського Холдингу Будівельних Проектів» створять неповторну атмосферу навколо будівлі. Новітні матеріали в поєднанні з уже визнаними у світі технологіями дозволять зробити цю частину роботи не тільки красиво і якісно, а й у відповідності з усіма визнаними стандартами і нормами.

У ландшафтному дизайні переплелися відразу кілька напрямків мистецтва і науки - архітектура, рослинництво, філософія, історія, живопис і багато інших. Культурологічна цінність грамотно спланованого ландшафту, навколишнього житловий будинок або житловий комплекс не нижче його технічного, функціонального ефекту. Саме в цій області доводиться постійно вирішувати питання інтеграції сучасних контурів в природу. Постійно доводиться шукати тонкий компроміс між історичними традиціями і нововведеннями і сучасними ритмами. Руйнуючи стереотипи наші фахівці створять для Вас абсолютно унікальний , несхожий ні на який інший навколишній світ, навколо новобудови.

Наші фахівці допоможуть Вам реалізувати Ваші ідеї в ландшафті нової будівлі і, використовуючи свій досвід і знання, створять цілий комплекс рішень, що включає в себе як технічні, так і ботанічні, культурологічні та архітектурні об’єкти. Недооцінити значення ландшафтного дизайну, в даному випадку, означає знизити інтерес до нового об'єкту і зменшити його привабливість.

Звертайтеся до нас і Ви побачите як на очах змінюється сіра реальність навколо Ваших нових будинків, набуваючи колір, запах, смак і музику гармонії, що лунає з архітектурних та інших знахідок і рішень.