Обслуговування та експлуатація

«Українським Холдингом Будівельних Проектів» здійснюється обслуговування нових об'єктів після введення їх в експлуатацію. Фахівці нашої компанії ведуть обслуговування всіх видів зовнішніх і внутрішніх мереж, високовольтного і низьковольтного обладнання, проводять необхідні технічні роботи і здійснюють контроль функціонування всіх вузлів і пристроїв впровадженого будівельного об'єкта.

Експлуатація проводиться відповідно до норм і регламентів на проведення подібних робіт. Наші фахівці, володіючи повною інформацією про процес будівництва, зможуть своєчасно і кваліфіковано виявити можливі технічні проблеми. Експлуатація будівлі - питання комплексне, саме тому «Український Холдинг Будівельних Проектів» є надійним партнером в цій області, оскільки ми виконуємо цілий комплекс будівельних та обслуговуючих робіт.
Особливо важлива експлуатація приміщень спеціального використання, з особливим устаткуванням і диференційованим використанням. Наші фахівці нададуть Вам повний спектр послуг з обслуговування нововведених будівельних об'єктів і комплексів.