Озеленення та благоустрій

Після закінчення робіт на об'єкті «Український Холдинг Будівельних Проектів» проводить роботи з облагороджування прилеглої території. Ми виконуємо комплексні роботи з планування, благоустрою та озеленення територій. Вся територія, що належить зведеному об'єкту, ще на етапі планування проектується з урахуванням інфраструктури об'єкта і прилеглих будівель.

Благоустрій проводиться згідно з планами, спеціально розробленими нашими фахівцями ландшафтного дизайну. Всі роботи проводяться в комплексі, враховуючи зовнішні інженерні системи, плани подальшого розвитку прилеглих територій.

У процесі озеленення «Український Холдинг Будівельних Проектів» передбачає можливості укладання поливального дренажу та інші технічні рішення, прийняті сьогодні в усьому світі. Всі роботи з планування території, розбивці газонів, посадці дерев, а також розміщення доріжок, лавок та іншого устаткування, що використовується у ландшафтному плануванні, проводяться з урахуванням охорони навколишнього середовища і в режимі заощадження природної цілісності ландшафту.