Покрівельні роботи

Однією з найважливіших складових майбутнього успішного будівельного проекту є дах майбутньої будівлі. Дахи та дахові покриття сьогодні виділені в окремий складний клас будівельних конструкцій. Поряд з основними функціями захисту від атмосферних опадів, сучасні даху володіють великою кількістю додаткових опцій, таких як додаткова теплоізоляція, організація «зелених» дахів з натуральної рослинністю, прозорі дахи, що дозволяють створити природне освітлення в будівлі.

«Український Холдинг Будівельних Проектів» представляє найширший вибір можливостей у виборі дахів і покриття будівель. Ми використовуємо в наших проектах найнесподіваніші, революційні, але тим не менш ретельно перевірені і надійні конструктивні рішення.

Поряд з горищними дахами самих різних конструкцій ми можемо запропонувати і плоскі, терасні, експлуатовані і неексплуатовані дахи. Наші дахи поєднують в собі класичні форми і новаторські контури, прозорі покриття і сучасні матеріали. Ми знайдемо для Вашого проекту краще рішення з точки зору надійності, зовнішнього вигляду та вартості. Наші фахівці проведуть весь комплекс робіт від проектування до контролю якості після введення в експлуатацію.
Абсолютно неважливо, якої складності буде майбутня конструкція - ми однаково якісно зробимо купольну світлопрозору і шатрову, і мансардний дах. Традиції, поєднувані з новітніми технологіями є відмінними рисами наших проектів дахів.
Дах є не тільки елементом, завершаючим конструкцію будівлі - це один з найважливіших елементів споруди, поряд з фундаментом. Технічне значення даху складно переоцінити. Наші партнери можуть бути спокійні - дах нового проекту буде гідним вінцем всієї конструкції, надійною, теплою, гармонійною частиною всього проекту в цілому.

«Українським Холдингом Будівельних Проектів» постійно проводяться заходи з вивчення, аналізу новітніх досягнень в покрівельному напрямку будівельної індустрії. Ми постійно вводимо все нові і нові форми, види і типи дахових покриттів. Всі роботи з монтажу, складання і покриття ізоляційними матеріалами дахів і дахових покриттів ми проводимо з урахуванням національних і міжнародних норм і стандартів.