Про компанію

«Український Холдінг Будівельних Проектів» — це багаторічний досвід професійного і високоякісного сервісу. Завдяки високому рівню підготовки, кваліфіковані спеціалісти підприємства забезпечують виконання всього комплексу будівельно-монтажних робіт, проектування та експлуатації збудованих об'єктів. Досвід роботи в різних сегментах будівництва (промислово-виробниче, складське, офісне, торгівельно-розважальне, готельне, житлове) засвідчує можливість підприємства максимально використовувати набуті знання, досвід та розробки для більш ефективного використання виробничих потужностей та досягнення поставлених завдань, відповідно до існуючих норм, правил та стандартів, згідно ДБНів та ГОСТів.

ТОВ «Український Холдінг Будівельних Проектів» надає повний спектр будівельних послуг на підставі ліцензії, що видана Міністерством Регіонального Розвитку та Будівництва України.

Ведучим напрямком діяльності Компанії є реалізація проектів в сфері електроенергетики: від вивчення ситуацій з енергозабезпеченням, в конкретному районі та розроблення максимально вигідних, для Замовника, схем електропостачання об'єктів проектування до введення в експлуатацію з гарантійним та постгарантійним обслуговуванням; виконання монтажних та пусконалагоджувальних робіт.

Постійний розвиток та вдосконалення, робить нашу Компанію надійним партнером для наших Замовників і колег.