Проектування та дизайн

Одним з найголовніших етапів створення нових архітектурних споруд є етап проектування. Наші фахівці розроблять для Вас абсолютно унікальні споруди, де простота буде результатом використання новітніх технологій, а якість буде закладено в проект як невід'ємну частину майбутнього об'єкта.

Ми запропонуємо Вам як готові рішення, так і нові свіжі ідеї у використанні найсучасніших матеріалів і технологій. Ми створюємо об'єкти для людей, тому зручність, затишок і атмосфера в приміщеннях є пріоритетними для нас факторами при проектуванні житлових об'єктів. Максимально функціональне використання, висока надійність, швидкість і адекватна вартість відрізняють наші нежитлові об'єкти серед інших.
Наші фахівці проведуть технічно-економічне обґрунтування рішень, а також допоможуть визначитися з вибором матеріалів, технічних і дизайнерських рішень. У кожному варіанті ми допоможемо визначитися з технологічною та матеріальною базою для будівництва даного об'єкта.

«Український Холдинг Будівельних Проектів» створює унікальні об'єкти не тільки за якістю, але і за зовнішнім виглядом. Дизайнерські знахідки наших фахівців вже сьогодні вигідно відрізняють готові, побудовані будинки. Ви станете володарем абсолютно несхожого на інші будівлі будинку. Чи варто говорити, що весь проект буде витриманий у повній відповідності з нормативними документами. Ми поєднуємо високу якість і надійність конструкцій з новинками дизайнерської і архітекторської думки.

Проектування та дизайн нових житлових, промислових , розважальних та торгових комплексів при нашій участі стає досить прозорим та зручним для замовника процесом. Ще на цьому етапі ми зможемо врахувати всі тонкощі і надати абсолютно життєздатний, зручний, недорогий і якісний об'єкт відповідно до побажань замовника і на підставі нашого солідного досвіду в проектуванні та розробці житлових і нежитлових будівель і комплексів.
Наявність вже напрацьованих компонентів, випробуваних процесів і конструктивних рішень дозволяє створювати проекти в максимально короткий термін, дотримуючись проте всі умови якості та орієнтуючись на сучасні стандарти у використанні нових технологій.

Звертайтеся до нас і ми разом з Вами створимо прекрасне майбутнє !