Роботи з завершення будівництва

По завершенню загальнобудівельних робіт «Українським Холдингом Будівельних Проектів» виконуються заходи з прибирання території та підготовці будівельного об'єкта до останнього завершального етапу будівництва. Ми здійснюємо збір, вивезення та утилізацію будівельного сміття. Очищаємо будівельний майданчик від техніки, яка більше не знадобиться в будівництві цього об'єкту, підводимо всі необхідні додаткові комунікації. Крім того, при необхідності проводиться очищення фасадів і даху будівлі, очищення і звільнення під'їзних шляхів і територій.

У роботи з завершення будівництва входить також розбивка і планування території навколо будівельного об'єкта, установка додаткових споруд. Це можуть бути альтанки, сквери, інфраструктурні об'єкти, паркувальні місця і стоянки, а також приміщення для охорони та інші будови, супроводжуючі надалі новий об'єкт. Крім того, ми пропонуємо облаштування зон відпочинку, басейнів і інших конструкцій поза побудованого будинку , але структурно до нього належать.
Наші фахівці ще на етапі планування зможуть запропонувати Вам варіанти використання примикають до нового об'єкту територій і надалі, після закінчення основних будівельних робіт чітко за графіком і в строк реалізують запропоновані і затверджені ідеї на практиці. Всі роботи по розбивці і облагороджування території ведуться в суворій відповідності з нормами та стандартами. Всі використовувані для цих цілей матеріали безпечні для навколишнього середовища і людини. Ми зможемо надати Вам в найкращому вигляді не тільки саме побудовану будівлю, але і весь об'єкт в цілому, з урахуванням інфраструктурних підключень, зборів, обмежують територію і цілого комплексу завершальних будівництво робіт.

Інфраструктура об'єкта - важлива частина правильного подальшого функціонування нового об'єкту і від правильної і якісної реалізації цієї останньої стадії будівництва в чому може залежати привабливість і цінність новозбудованого об'єкта. Ми допоможемо Вам використовувати повною мірою всі переваги навколишньої території і приховати або нівелювати по можливості всі недоліки.
«Український Холдинг Будівельних Проектів» доведе процес будівництва до логічного завершення і надасть Вам об'єкт в стані, готовому до експлуатації.