Санітарно технічні роботи

Санітарно-технічні роботи, що проводяться «Українським Холдингом Будівельних Проектів» в рамках будівництва нових об'єктів, виконуються нашими працівниками в повному обсязі і включають в себе проведення трьох основних внутрішніх інженерних мереж, що входять у цей вид робіт:

Водопровід

Система водопроводу для технічних і побутових потреб відрізняється. У зв'язку з цим наші фахівці вже на етапі планування зможуть розрахувати і розпланувати водопровідну систему таким чином, щоб знизити споживання води і максимально ефективно використовувати всі технічні досягнення. У зв'язку з певними погодними умовами водопровід повинен бути розроблений і змонтований так, щоб виключити розрив і ушкодження труб від морозу.

Каналізація

Цілий ряд технічних умов дозволяє виключити надалі неприємності, пов'язані з протіканням і проривом каналізаційних труб. Крім того, спеціальне вентиляційне устаткування, що є частиною каналізаційної системи дозволяє відводити гази, що скупчуються. Каналізаційне обладнання на побутовому рівні буде сильно відрізнятися від каналізаційної внутрішньої системи підприємства або заводу. У зв'язку з цим «Українським Холдингом Будівельних Проектів» завжди готується індивідуальний проект, що дозволяє мінімізувати надалі обслуговування та ремонт каналізаційної мережі.

Газопровід

Внутрішні газові мережі, які є невід'ємною частиною санітарно-технічних систем в тому випадку, якщо передбачено опалення газом та інші елементи споживання газу. У зв'язку з високою небезпекою, роботи з проведення газових мереж в будівлі постійно і багаторазово контролюються нашими фахівцями. Ми використовуємо тільки найнадійніші і перевірені системи і газове обладнання.

Потрібно врахувати, що всі санітарно-технічні роботи проводяться в два основних етапи:

  • Проведення інженерних санітарно-технічних мереж.
  • Підключення санітарно-технічного обладнання.

Всі етапи робіт проводяться з урахуванням і відповідно до стандартів та норм, що регламентують цей етап будівельних робіт. На всіх етапах проведення робіт проводиться контроль якості як санітарно -технічного обладнання, так і всіх з'єднань і вузлів санітарно- технічної мережі.