Силове високовольтне обладнання

Силове високовольтне обладнання має підвищений рівень небезпеки, тому не тільки не можна довірити обслуговування такого обладнання організації, яка не має відповідної ліцензії та сертифікації, а й просто небезпечно перебувати поруч.

Компанія «Український Холдинг Будівельних Проектів» є визнаними фахівцем в обслуговуванні силового високовольтного обладнання. Ми маємо всі необхідні сертифікати і ліцензії на проведення монтажних, ремонтних та експлуатаційних робіт на силовому високовольтному обладнанні.

Таке обладнання встановлюється при зведенні промислових об'єктів або районів з великим споживанням електрики. Від вибору обладнання, правильно підібраних кліматичних, номінальних і потужних характеристик надалі залежить рівень споживання електрики, безпека і довговічність техніки і ще багато інших факторів.
Наші фахівці супроводжують проект на всіх етапах від розробки до експлуатації, саме тому ми можемо не тільки кваліфіковано спланувати майбутні електромережі високої напруги, але й надалі обслуговувати їх, проводити планові та позапланові заходи, контролювати роботу систем і мереж та своєчасно запобігати виникненню можливих поломок і дефектів.

Ми передбачимо рівень енергоспоживання, щоб відразу за введенням в експлуатацію не знадобилося розширення можливостей устаткування. На етапі будівництва всі вузли, пристрої, мережі та високовольтне обладнання буде багаторазово перевірено на предмет виробничих дефектів.
Далі, вже в процесі експлуатації ми, використовуючи спеціальне обладнання можемо контролювати роботу всієї системи і виявляти цілий ряд можливих дефектів, не відключаючи обладнання.

Ми проводимо також профілактичні діагностичні роботи, такі як тепловізійне обстеження, вимір характеристик контурів заземлення, комутаторів, трансформаторів.
Компанія «Український Холдинг Будівельних Проектів» надасть Вам широкий вибір послуг з обслуговування та експлуатації спеціального високовольтного обладнання для роботи у важких погодних умовах, в умовах сильного холоду або спеки. Ми гарантуємо якість обслуговування.