Забезпечення постійної присутності обслуговуючого персоналу на об’єкті

Після введення в експлуатацію деяких будівельних об'єктів і будівельних комплексів абсолютно необхідна присутність обслуговуючого персоналу на об'єкті. Компанія «Український Холдинг Будівельних Проектів» надає обслуговуючий персонал для зданих об'єктів.

Наші співробітники мають високу кваліфікацію для проведення обслуговування та експлуатаційних робіт на знову введених в експлуатацію об'єктах.
Присутність фахівців дозволяє своєчасно запобігти можливим неполадкам в роботі обладнання введеного в дію об'єкту і мінімізувати небажані наслідки.
Фахівці «Українського Холдингу Будівельних Проектів» ведуть проект від моменту розробки до експлуатації та планового або позапланового обслуговування. Це дозволяє нам ефективніше використовувати обслуговуючий персонал і охопити більшу сферу обслуговування. Всі роботи, що проводяться співробітниками «Українського Холдингу Будівельних Проектів» в рамках експлуатації та обслуговування введеного в дію об'єкта, проводяться в строгій відповідності з регламентами та нормами. Постійний безперебійний контроль за роботою всіх компонентів збудованого об'єкта особливо важливий на початковому етапі експлуатації.

Наші співробітники налагодять постійну, безперебійну взаємодію з усіма службами, що обслуговуюють і охороняють збудований об'єкт, розроблять графіки технічного обслуговування і зможуть підтримувати всю технічну частину будівлі в ідеальному стані. Крім того, постійний контакт з архітекторами, розробниками і монтажними бригадами Холдингу дозволяє нашому обслуговуючому персоналу практично відразу локалізувати проблему і дуже швидко вирішити її. Висока кваліфікація технічного персоналу, покликаного обслуговувати новий об'єкт, зумовлена ??сучасними вимогами з обслуговування сучасних технічних рішень.
Високі технології, комунікації, системи контролю і спостереження дозволяють дуже спростити процес обслуговування та експлуатації будівельного об'єкта після введення його в дію. Однак вони не замінять кваліфікований обслуговуючий персонал.

Ми подбаємо про те, щоб Ваша будівля, або комплекс будівель, після введення з в експлуатацію, служили Вам довго і безвідмовно!