Земляні роботи

Практично весь процес будівництва залежатиме від якості проведення земляних робіт на території будівництва та у відповідності їх з проектом. «Український Холдинг Будівельних Проектів» виконує всі види земляних робіт в рамках здійснення будівельного проекту:

  • Розробка технічної документації проведення земляних робіт. Ми проводимо геодезичну розвідку і на підставі результатів розвідки, нормативів і відповідно до сучасних новітніми технологіями розробляємо технологічні карти, схеми проведення земляних робіт, кошториси і всю супутню технічну документацію.
  • Наша компанія виробляє розробку котлованів і траншей в рамках будівельного процесу. Виконання подібних робіт проводиться з використанням новітніх технічних засобів та обладнання. На цьому етапі проводиться виїмка ґрунту, відвантаження вийнятого ґрунту на майданчик зберігання, очищення котловану або траншеї, укріплення стін котловану або траншеї, а також всі зворотні роботи по засипці після укладання комунікацій.
  • Вивіз ґрунту на тимчасове зберігання або зняття родючого шару також виконується в рамках земляних робіт. Наші фахівці виконують цей етап робіт у відповідності з усіма сучасними стандартами і нормативами.
  • Дренажні роботи входять в необхідний комплект земляних робіт при практично будь-якому будівництві. Відведення ґрунтових вод, організація стоку дощових вод необхідні для організації технологічно правильного процесу зведення об'єкта. «Український Холдинг Будівельних Проектів» проводить весь комплекс дренажних робіт. Ми виконуємо як відкритий дренаж, при якому організовуються дренажні стоки і траншеї, технологічно відводять води у водостік, так і різні види закритого дренажу, при якому під землею прокладається система дренажних труб, відвідних ґрунтовим  водам. У деяких випадках організується поверхневий дренаж, при якому вода відводиться з використанням дренажних подушок і штучно створеного рельєфу місцевості.
  • Виробництво і укладання ґрунтових і гравійних подушок для зміцнення ґрунту та підготовки будівельного майданчика до заливання та будівництва фундаменту.

З урахуванням специфіки конкретного об'єкта ми проводимо також точні роботи вручну, або з використанням сучасної високоточної техніки і нових, але вже перевірених технологій.