Зовнішні інженерні мережі

Будівельний об'єкт не може існувати повністю автономно. Одним з найсерйозніших завдань при зведенні і подальшій експлуатації нового об'єкта є інтеграція його у вже існуючу мережу і підведення до нього зовнішніх інженерних мереж. Подальше обслуговування та експлуатація зовнішніх інженерних мереж є нетривіальним завданням, і займатися цим питанням повинні фахівці.

«Український Холдинг Будівельних Проектів» надає повний пакет послуг з обслуговування зовнішніх інженерних мереж. Ми забезпечуємо обслуговування та експлуатацію високовольтних ліній електропередач та зовнішніх мереж середньої та низької напруги. Також ми стежимо за станом систем водопостачання і каналізації. Безсумнівно, не можна залишити без контролю системи подачі газу. Газове господарство виділено у нас в окрему групу обслуговування.
Крім основних зовнішніх інженерних мереж ми обслуговуємо і багато інших видів систем, підведених до будівлі. Це можуть бути центральні вентиляційні системи, комп'ютерні мережі, мережі управління та інші. Всі зовнішні інженерні системи та мережі обслуговуються і експлуатуються відповідно до регламенту, стандартів і норм експлуатації.

Переваги нашого обслуговування в тому, що як компанія, що побудувала і здала в експлуатацію об'єкт, ми знаємо про зовнішні інженерні мережі, які також прокладені нами, значно більше, ніж інші компанії. Звичайно вся інформація міститься в документації, проте досвід підведення зовнішніх мереж до об'єкта дозволяє надалі заощадити час і сили у вирішенні питань щодо експлуатації та обслуговування. Користуючись послугами «Українського Холдингу Будівельних Проектів» Ви отримаєте повний спектр послуг від проектування об'єкта до обслуговування та експлуатації, в тому числі і обслуговування зовнішніх інженерних мереж.
Наші фахівці розроблять для Вас регламент і план обслуговування зовнішніх мереж, підготують необхідне для обслуговування технічне обладнання, а також проведуть всі необхідні підготовчі роботи для обслуговування зовнішніх мереж. Експлуатація та обслуговування зовнішніх інженерно-технічних мереж проводиться з урахуванням вимог безпеки та охорони навколишнього середовища.
Звертайтеся в «Український Холдинг Будівельних Проектів», і ми вирішимо Ваші проблеми з обслуговування та експлуатації.