Звільнення будівельних ділянок

Будь-яка будівельна площадка до початку будівельних робіт повинна бути очищена й підготовлена. Фахівцями «Українського Холдингу Будівельних Проектів» проводиться цілий ряд заходів з підготовки до початку будівництва:

  • розмітка і огородження будівельного майданчика;
  • знесення попередніх будов і конструкцій;
  • розчищення і перепланування території;
  • перенесення і перерозподіл зовнішніх інженерних комунікацій;
  • проведення осушувальних і дренажних підготовчих робіт;
  • прокладка тимчасово під'їзних доріг;
  • підготовка інфраструктури будівельного об'єкта.

Відповідно до норм і стандартів наша компанія виконує всі підготовчі роботи. Об'єм, складність і склад цих робіт залежить як правило від багатьох факторів. Серед них виділяються такі серйозні для будівництва моменти як наявність і розташування підземних ґрунтових вод, наявність і складність інженерних споруд, що раніше перебували на території майбутньої будівельної площадки, склад ґрунту безпосередньо на території будівельного майданчика і прилеглої до неї території. Крім того, розташування і щільність забудови навколишньої території вносять відповідні корективи у процес будівництва. Нашими фахівцями був розроблений комплекс заходів, що дозволяє швидко і ефективно провести підготовку будівельної ділянки до будівельного процесу будь-якого ступеня складності.

Іноді для ефективного будівництва на території будівельного майданчика доводиться створювати додаткові інженерні об'єкти, що дозволяють безпосередньо на місці готувати будівельний матеріал.
Крім того, процеси очищення території від зелених насаджень теж часто є доволі складними. «Український Холдинг Будівельних Проектів» виконує всі роботи з високим ступенем екологічної безпеки. На стадії підготовки майданчика наші фахівці намагаються заподіяти якомога меншої шкоди навколишньому середовищу і зберегти по можливості екосистему, на території якої зводиться новий будівельний об'єкт.
Таким чином, з урахуванням всіх технічних, екологічних та технологічних тонкощів наша компанія здійснює повну підготовку ділянки до початку будівництва, проводить весь комплекс робіт з очищення будівельного майданчика та підведенні всіх необхідних інженерних комунікацій.